
NEW Snurk SS’19 bedtextiel!
- Geplaatst door Linique
- Op 12 februari 2019
We hebben weer te leuke dekbedovertrekken van Snurk binnen!
If you like Pina Coladas, and getting caught in the rain.
If you’re not into yoga, if you have half-a-brain.
If you like making love at midnight, in the dunes of the cape.
I’m the love that you’ve looked for, write to me, and escape.
Met dank aan The Pina Colada Song, Rupert Holmes.
Of je nu een inline skater, een rolschaatser of een skateboarder bent. We weten allemaal de waarheid: het leven is gewoon beter met wielen aan je voeteneind.
Er is een wonderlijk, mythisch wezen, puur en onschuldig. Het verspreid vreugde en geluk en leeft in een magische wereld vol avontuur. Kijk, daar heb je er één! Op dat bed, knuffelend met die eenhoorn.
Wist je dat de kans groter is dat je door een vallende kokosnoot gedood wordt dan door een haai? Het is zelfs waarschijnlijker dat een koe of meteoriet je te pakken krijgt. Maar niemand zeggen. Laat ze lekker bang zijn terwijl jij heel relaxed die haaienbek in klimt. Waar je warm en veilig bent voor koeien en kokosnoten.
Nederlands grootste ziekenhuis, Amsterdam UMC (voorheen VUmc en AMC) heeft SNURK gevraagd om hun beddengoed te herontwerpen. Dit resulteerde in deze kleurrijke origami kraanvogel print. Wat het extra bijzonder maakt, is dat de papieren vogels die je ziet, gevouwen zijn door het ziekenhuis personeel. Zij hebben er uiteindelijk meer dan 1.000 gevouwen omdat volgens de Japanse traditie dit voorspoed en goede gezondheid brengt. Gelukkig hoef je niet in het ziekenhuis te belanden om onder dit beddengoed te kunnen slapen, want de print is ook verkrijgbaar in de SNURK beddengoed collectie. Van elk verkocht CraneBird dekbed gaat bovendien €1,- naar Cancer Center Amsterdam, waar onderzoek wordt gedaan naar medicijnen tegen kanker en betere behandelmethoden.
0 Reacties